Triatlet ve Stříbře těsně pod stupni vítězů

| Rubrika: Aktuality | Komentářů: 1

Witte připravilo krásné dětské závody

21. 9. 2014

img_3061.jpgDnes Witte dětský triatlon v Nejdku, Triatlet KV válel na plné čáře a v konkurenci 90 dětí, z toho 28 našich, jsme nezaháleli
5 zlatých, 5 stříbrných a 2 bronzové medaile ! Na startu závodu byly vidět i naše nejmenší děti 2 leté, které k nám chodí na cvičení rodiče s dětmi a další děti z atletické školky i přípravky.
Krásná podívaná na všechny
Děkujeme všem za výbornou reprezentaci našeho klubu !

Máme z vás velkou radost :))))

Výsledky pod připojeným odkazem, fotky na rajčeti

| Rubrika: Aktuality | Komentářů: 0

Ve Frantovkách sami mezi sebou

21. 9. 2014

Dnešní závody - Václavský běh ve Františkových Lázních - 1) naše děti v dětských kategoriích závodily převážně mezi sebou /už nejezdí ani atleti z Chebu/, tím pádem není s kým závodit, 2) organizace chaotická. V hlavním závodě letos menší účast něž kdy jindy. Tzn. v příští roce již nepojedeme na dětský závod a rozmyslíme, zda se vůbec budeme účastnit.

Velké poděkování všem za účast, bylo nás opět dost, a vezeme spousty předních umístění (tentokrát nemůžeme mluvit o úspěchu - dětí bylo málo).

Nicméně je třeba vyzdvihnout dva krásné výkony našich dětí v hlavním závodě - 3,8 km - Eliška Kučerová 16.44 (ročník 2005), Péťa Klíček 17.15 (ročník 2006). Péťa se ku příkladu zlepšil od jara na této trati o 2 minuty !!!

Smekám klobouk a gratuluji !!!

Lucie Markusková

Ve skvělé formě na Běhu lyžařů

20. 9. 2014

img_3468.jpgDnes jsme se představili v hojném počtu na Běhu lyžařů, dětí z Triatletu bylo na startu více než 50, včetně některých nováčků z atletické školky a přípravky.

Všichni skvěle bojovali a nutno podotknout, že v takové skvělé formě a sestavě jsme se ještě nikdy na tomto závodě neukázali, dnes to byla senzační podívaná a v každé kategorii jsme obsazovali přední příčky a stupně vítězů ! Nebyl snad nikdo komu se nedařilo, všichni podali krásné výkony v silné konkurenci lyžařských oddílů. Všem patří zasloužená gratulace a poděkování za skvělou reprezentaci klubu.

Skvělé výkony Ellen Havlín, Eliška Kučerová, Petr Klíček a neskutečné závěrečné kolo Barunky Loufkové !!!

Pořadatelům patří poděkování za pěkné závody a organizaci.

LM

Malá ukázka naší práce s dětmi

19. 9. 2014

Jedno moc hezké video z dnešního tréninku atletické školky, převážně skupina C, nejmenší děti Ze soukromého archivu jedné z maminek, děkujeme !

Chodov a Kladno

17. 9. 2014

Z Nejdku jsme přivezli 12 medailí

16. 9. 2014

img_3062.jpgWitte dětský triatlon v Nejdku, Triatlet KV válel na plné čáře a v konkurenci 90 dětí, z toho 28 našich, jsme nezaháleli.
Krásná podívaná na všechny dětičky.

Děkujeme pořadatelům za krásně uspořádané závody !

Beskydská sedmička - B7

7. 9. 2014

Dvořákovy okruhy a Memoriál Zdeňka Birky jsou za námi

25. 8. 2014

Děvčata dnes sbírala body ve Vlašimi

23. 8. 2014

p5037321.jpg3 děvčata dnes bojovala ve Vlašimi na dalším kole II. ligy žen. Lucka Prokopová vyhrála rozběh na 100 m 13.10, ve finále obsadila 3. místo v pěkném čase 12,89. Na 200 m celkově 2. místo za ne příliš rychlý čas 27,14 - nicméně body vybojovala pro tým pěkné ! Štěpánka Brožková a Iveta Andreasová nastoupily na nejdelší trati - 5 000 m, Štěpánka obsadila 3. místo v čase 21:28,13 a Iveta 8. místo 26:51,17, obě děvčata bodující. Lucka a Iveta pomohly ještě ve štafetě 4 x 400 m, Lucky sestava vyhrála a Ivety byla šestá. Celkově si družstvo děvčat domů odváželo v tomto kole 3. místo.

Letní soustředění v Ústí právě probíhá

15. 8. 2014

936085_788430874541110_6621680780952938804_n.jpgSkupina trenéra O. Dvořáka se právě připravuje na zbytek sezony v Ústí nad Orlicí.Hned první den se slavily narozeniny a to velké "18" Lucky Prokopové. Zatím první dva dny závodníkům drží počasí a všichni poctivě trénují.