Dvořákovy okruhy a Memoriál Zdeňka Birky jsou za námi

Celý příspěvek
| Rubrika: Aktuality | Komentářů: 1

Děvčata dnes sbírala body ve Vlašimi

23. 8. 2014

p5037321.jpg3 děvčata dnes bojovala ve Vlašimi na dalším kole II. ligy žen. Lucka Prokopová vyhrála rozběh na 100 m 13.10, ve finále obsadila 3. místo v pěkném čase 12,89. Na 200 m celkově 2. místo za ne příliš rychlý čas 27,14 - nicméně body vybojovala pro tým pěkné ! Štěpánka Brožková a Iveta Andreasová nastoupily na nejdelší trati - 5 000 m, Štěpánka obsadila 3. místo v čase 21:28,13 a Iveta 8. místo 26:51,17, obě děvčata bodující. Lucka a Iveta pomohly ještě ve štafetě 4 x 400 m, Lucky sestava vyhrála a Ivety byla šestá. Celkově si družstvo děvčat domů odváželo v tomto kole 3. místo.

| Rubrika: Aktuality | Komentářů: 0

Letní soustředění v Ústí právě probíhá

15. 8. 2014

936085_788430874541110_6621680780952938804_n.jpgSkupina trenéra O. Dvořáka se právě připravuje na zbytek sezony v Ústí nad Orlicí.Hned první den se slavily narozeniny a to velké "18" Lucky Prokopové. Zatím první dva dny závodníkům drží počasí a všichni poctivě trénují.

Poděkování

8. 8. 2014

Poděkování firmě PAPOS Trade s.r.o. za finanční podporu naší mládeže.

30. 6. 2014

Premierové závody rodičů s dětmi máme za sebou dnes pro Triatlet Karlovy Vary zapisujeme do "kroniky" tuto významnou událost ! doufáme, že jste si všichni dnešní odpoledne užili, bylo vás opravdu hodně, 140 "našich" sportovců na stadionu, krásné číslo a příští rok už budeme lépe vybaveni a vyhlášení bude rychleji než dnes.
Ještě jednou všem dětičkám a jejich odvážným rodičům děkujeme za účast a budeme se těšit zase za rok na závodech...a zítra hurá na buřtíky na svatošky, sraz v 15 hodin !

26. 5. 2014

V sobotu 24.5.2014 se konal další závod RunTour, 1/2 maraton byl tentokrát u nás v K.Varech. Bohužel se nám tento den sešlo i Mistrovství KV a PLZ kraje žactva ve Stříbře, takže zvládnout oba závody, byla opravdu honička :)

Triatlet KV měl zastoupení na trati rodinného běhu na 3 km, tak v hlavním závodě, spoustu fanoušků z našich řad závodníků a rodičů na trati, ale i jako pomocníci a pořadatelé na důležitých místech.

Jednotlivé časy našich závodníků přineseme co nejdříve.

Všem poděkování za výbornou reprezentaci klubu na této velké akci, kdo oblékl kruhové tričko, byl vážně nepřehlédnutelný :)

Atletické naděje 2014 jsou za námi

22. 5. 2014

Ve středu 21.5.2014 jsme pořádali 2. kolo soutěže družstev pžředžactva, soutěž přípravek karlovarského pro ročníky 2003 a mladší.

Více v celém článku.

Hostování v lize žen

18. 5. 2014

Běh na Jahodník 2014

18. 5. 2014

Běh na Jahodník se dnes uskutečnil za nepříznivého počasí v Hájku. Na trať závodu se vydalo více jak 60 běžců všech věkových kategorií.

Všem děkujeme za účast a věříme, že v příštím roce nám bude počasí víc přát :)

Výsledky jsou připojené v celém článku.

Prosíme Milana Kožáka startovní číslo 1, aby nám vrátil startovní číslo. Děkujeme !