Aktuality

Příspěvky

Ledovou stezkou v Chomutově

18. 1. 2012

6707742071_6a51b5c3ee.jpgTradiční lednový závod, druhý závod Běžecké ligy KK, v Chomutovském Bezručově údolí byl hodně ledový...... více v celém článku.

Celý příspěvek
| Rubrika: Aktuality | Komentářů: 0

Silvestrovský běh v Ostrově

31. 12. 2011

pc310007.jpgKomentář k poslednímu závodu roku najdete v celém článku. Autorem článku trenér Olda Dvořák.

Už byl u nás ježíšek, Triatlet má novou posilu

16. 12. 2011

O něco dříve byl u nás ježíšek...s velkou radostí můžeme oznámit, že ikdyž předčasně, ale zcela zdráv, přišel na svět náš malý poklad. Nicolas Markusek se narodil 12.12.2011 v 17.12 hodin ve FN Plzeň Lochotín.

28. 11. 2011

V neděli 27.11.2011 se konal další závod Zimního běžeckého poháru v Kadani, na programu byl Běh kolem kláštera. Trať o délce 5.2 km úspěšně doběhly Barbora Pribičinová v čase 28:00 a Simona Pribičinová v čase 32:45.

Zkrácenou trať pro mladší žactvo si zaběhla Eliška Brožková, rychlejší byl pouze jeden mladší žák. Eliška trať o délce 2560 m zdolala v čase 11:48 a vytvořila nový traťový rekord.

Výsledky zde

Všem závodnicím gratulujeme a děkujeme za reprezentaci našeho klubu !!!

| Rubrika: Aktuality | Komentářů: 1

29. ročník Karlovarského krosu

24. 11. 2011

29. ročník Karlovarského krosu je za námi, komentář k závodu najdete v celém článku.

Výsledky v celém článku.

Velké poděkování patří všem, kteří se podíleli na pořádání tohoto závodu ! za kolektiv trenérů Triatletu velice děkujeme !

| Rubrika: Aktuality | Komentářů: 11

Den boje za svobodu a demokracii... závodilo se v Kadani

18. 11. 2011

Krátký komentář o závodě najdete v celém článku.

Vítězství Matěje Vrby a Báry Pribičinové v Ostrově

13. 11. 2011

V neděli 13.11.2011 se konal jeden z posledních regionálních přespolních běhů v regionu, v Zámeckém parku v Ostrově se běžel Běh 17. listopadu.

Článek tentokrát viz. komentář trenéra Oldy Dvořáka pod článkem.

| Rubrika: Aktuality | Komentářů: 4

Zimní běžecký pohár Kadaň

6. 11. 2011

Pro příznivce delších běhů i přes zimní období je v celém článku přidán seznam závodů, které jsou po celou zimu v Kadani. Symbolické startovné, bez vyhlášení.

Především pro dospělé,případně pro mladší žactvo, které má vždy zkrácenou trať (ale i tak je to vždy nejméně 2 km, to raději na upřesněnou).

Účast dobrovolná, pro závodníky ze sk. p. Dvořáka po předchozí domluvě.

Zajímavosti z domácích běhů

5. 11. 2011

Ve Frýdku Místku se běhalo pěkně od podlahy... více v celém článku

Na Blaťáku a ve Slavkově, závodní víkend

3. 11. 2011

O víkendu se naši závodníci představili na 2 závodech, prvním byl Běh na Blaťák, druhý Slavkovský podzimní kros.

Výsledky z Blaťáku najdete zde

Výsledky zde Slavkova zde

Článek od šéftrenéra k přečtění v celém příspěvku.

| Rubrika: Aktuality | Komentářů: 13

Ohlédnutí za zářijovým náborem nových atletů

31. 10. 2011

Mládež Triatletu v Klášterci

23. 10. 2011

Článek o tom, jak naši mládežníci závodili na Běhu Zámeckým parkem v Klášterci, přineseme co nejdříve, po zveřejnění výsledků pořadatelem.

Opět nás bylo dost :) a všichni bojovali v hojném startovním poli závodníků především z ústeckého kraje, kteří nám nedali nic zadarmo.