Malé shrnutí o závodech a fotky najdete v celém článku.

1. 12. 2010

V prosinci se již tradičně v našem kraji konají 2 výškařské závody:

- pátek 10.12.2010 Lázeňská laťka - Karlovy Vary - na ZŠ Konečná (pozor změna) propozice zatím nemáme k dispozici

- neděle 19.12.2010 Vánoční laťka - Chodov - info o závodě, včetně propozic zde

Vhodné pro závodníky od ročníků 2000 a starší. Základní výšky jsou vždy stanoveny s ohledem na věk dětí.

| Rubrika: Aktuality | Komentářů: 0

Pribičinovi na Běhu kolem kláštera v Kadani

1. 12. 2010

O uplynulém víkendu se konal další běh v Kadani. Tentokrát Běh kolem Kláštera o délce 5,5 km. Simona Pribičinová obsadila 5. místo v kategorii žen veteránek časem 32:23. Bára Pribičinová v kategorii mladšího žactva na trati 2,7 km vytvořila nový traťový rekord 12:42 a vyhrála kategorii mladších žákyň.

Gratulujeme a děkujeme za reprezentaci klubu !

Výsledky zde

| Rubrika: Aktuality | Komentářů: 1

Slávek Švejdar bronzový na Plzeňské 30

24. 11. 2010

Slávek Švejdar si den po Karlovarském krose střihl v Plzni 30 km na dráze. Nevedl si vůbec špatně, protože obsadil krásné 3. místo v celkovém pořadí v čase 1:55:38. Gratulujeme !

Karlovarský kros v účastnickém rekordu

20. 11. 2010

Dnešní závod Karlovarského krosu zaznamenal účastnický rekord.  Potěšením byla účast mládeže, která oproti uplynulým ročníkům příjemně vzrostla.

Fotky od Verči Blaškové (TJ Klášterec) jsou ke shlédnutí zde

Výsledky závodu najdete zde (opravené) - některá startovní čísla nebyla vrácena po doběhu. Ve výsledcích jsou uvedeny jména závodníků, kteří číslo nevrátili. Prosím o jejich navrácení. Děkujeme !

Fotky od p. Linharta jsou ke shlédnutí na odkaze ve fotoalbu.

Článek v Karlovarském deníku

Děkujeme všem za účast !!!

| Rubrika: Aktuality | Komentářů: 6

Z Ostrova s mistrovskými medailemi

16. 11. 2010

Článek a jakési malé hodnocení najdete v celém článku.

| Rubrika: Aktuality | Komentářů: 3

Švihadlo... není nepřítel

8. 11. 2010

Co vše se dá dělat se švihadlem můžete shlédnout zde

Pro přípravku jen opakuji, že každý bude mít do tělocvičny sebou švihadlo !

Kuba Ficenec vítězem prvního podzimního BAHNA 2010

8. 11. 2010

Výsledky ze závodu jsou ke stažení zde

ObrazekNa startu časovky se postavila také trojice dívek z atletické přípravky, 1. Zuzka Ficenecová 6 - 9 let, 1. Karolína Poláková 6,6 km 37:37, 2. Kateřina Bartošová 6,6 km 53:55 10 - 11 let.

Absolutním vítězem celého závodu se stal Kuba Ficenec (95), starší žák, který porazil i všechny muže. Na trati 13,2 km dojel do cíle v čase 45:14. Jeho otec, Michal Ficenec vyhrál kategorii veteránů v pěkném čase 52:32.

Gratulujeme !

A jedeme i na hudbu

4. 11. 2010

Po pondělním herním tréninku včera přípravka pokračovala. Paní Blanka Jiskrová, která mi chodí s dětmi pomáhat, si pro děti připravila super rozcvičku na hudbu :) dětem se to tak líbilo, že vydržely více než půlhodinku v rytmu WAKA WAKA Blance moc děkujeme !

Nahrávala jsem na mobil, pokusim se stáhnout a přidat sem. Doufám, že po tomhle tréninku např. David Novotný nepřejde na tancování, protože to co předváděl, to byla bomba.

Lucka

Jindra Mikeš v MF DNES

3. 11. 2010

V úterý 2.11.2010 vyšel článek v MF DNES o běžci našeho klubu, Jindru Mikešovi, tzv. Mikovi.

Článek ke shlédnutí zde

Blaťák a Horní Slavkov, další úspěšné závody v sezoně přespolních běhů

1. 11. 2010

Jak si vedli naši sportovci na Běhu na Blaťák a na Slavkovském podzimním krose se dozvíte v celém článku.

Diář soustředění v Německu

26. 10. 2010

V tomto příspěvku bude trenér Dvořák během soustředění v Německu podávat hlášení :-)

| Rubrika: Aktuality | Komentářů: 16

Víkendové závodění v Aši a Klášterci

24. 10. 2010

Článek o víkendovém závodění na krosech v Aši a v Klášterci najdete v článku zde.

Trenér Dvořák se vrhl do zimní přípravy se svojí skupinou

22. 10. 2010

Klubové bundy CRAFT a dresy

21. 10. 2010

Klubové bundy CRAFT jsou již zde, momentálně jsou na prošití klubového znaku a názvu (dodávka dětem na tréninku za cca 7 - 14 dní).

Klubové dresy jsou objednány, přibližná dodávka je plánována na druhou polovinu listopadu. Od 1.11.2010 noste prosím průběžně peníze.