Aktuality

Příspěvky

17 medailí z Ostrova

18. 11. 2015

img_8092.jpgV sobotu 14.11. jsme se zúčastnili jednoho z posledních závodů letošní podzimní sezony přespolních běhů, a to Běhu 17. listopadu v Ostrově. Sešlo se nás opět poměrně dost, deštivá noc nevypadala pro závod příliš příznivě, ale ráno už bylo lepší.

17 našich závodníků dosáhlo na medaile, dále několik brambor a 5. míst. Celkově si všichni vedli velmi dobře a bojovali o každé místo. Mezi těmito medailisty nejsou uvedeny nejmenší děti, předškoláci, kteří běželi bez vyhlášení výsledků a všichni dostaly v cíli něco dobrého na zub, diplom za svoji účast. Vítězkou byla Evička Vébrová a mezi chlapci Toník Matoušek.

Všem, kteří dorazili na závod, děkujeme za skvělou reprezentaci našeho klubu !!!

Celý příspěvek
| Rubrika: Aktuality

Zveme vás na Karlovarský kros

11. 11. 2015

V sobotu 21.11.2015 se uskuteční 33. ročník Karlovarského krosu. Připraveny jsou opět tratě od nejmenších po veterány. Kompletní propozice najdete po rozkliknutí celého příspěvku.

POZOR ZMENA MÍSTA PREZENTACE

Těšíme se na všechny sportovce !

| Rubrika: Aktuality | Komentářů: 0

Blaťák 2015

8. 11. 2015

S ohledem na to, že jsme v době konání závodu Blaťák v Horní Blatné byli ve velké skupině na soustředění, nebyla účast na závodech nikterak veliká. Ovšem i tak určitě stojí za to poděkovat svědomitým a akčním rodičům a závodníkům, kteří nelenili a jeli si do Blatné zazávodit.

Všem gratulujeme a děkujeme opět za výtečnou reprezentaci našeho klubu.

Rekordní Běh přes Vítkův Vrch

7. 11. 2015

V sobotu 7.11.2015 se konal již 17. ročník Běhu přes Vítkův Vrch. Letošní ročník zaznamenal v hlavním závodě a také nově 51 dětí. Dětské tratě byly vypsány dvě a zúčastnily se jich převážně děti z Triatletu KV a místního okolí Kolové.

Výsledky dětského závodu v celém příspěvku. Další přidáme neprodleně.

Přípravné soustředění jsme zvládli opravdu kvalitně

3. 11. 2015

img_7823.jpg Přípravné podzimní 5- denní soustředění jsme absolvovali s 60 závodníky v Žihli. Tento rekreační areál již dobře známe a tak volba byla jasná! Obsadili jsme pro Triatlet celou budovu H a v hlavní budově využívali plnou penzi, včetně svačin a 2. večeře pro naše závodníky.

O závodníky se starali tito trenéři: Švejdarová, Dvořák, Markusková, Markusek - všem patří velké poděkování za skvělou péči jak při tréninku, tak ve volném čase ! Děkuji.

Závodníci trénovali ve 3 tréninkových skupinách, minimálně na dvě fáze - většina na tři fáze, všichni si vedli při tréninku s chutí a trenéři si děti pochvalovali.

Další fotky od trenéra Dvořáka ještě budou doplněny.

Děkujeme !

21. 10. 2015

Děkujeme společnosti STASKO plus, spol. s r.o za finanční podporu pro naši atletickou mládež !

18 medailí z mistrovství v přespolním běhu

11. 10. 2015

Dnes naši závodníci zářili na Běhu Smolnickým kopcem v Chodově, který byl zároveň img_6912.jpgmistrovstvím KV kraje v přespolním běhu. Vezeme 18 medailí a naše barvy hájilo 112 závodníků ve věku 2 až 60 let. Tentokrát byla konkurence ryze atletická, a to z celého karlovarského kraje.

Medailisté: Vébrová, Kraftová, Krček, Potužníková, Bönischová, Hanek, Seifertová, Kučera, Klíček, Kučerová, Nová, Košíková, Vdoviak, Tůma, Vondrášek, Mikeš, Švejdar, Kočí

| Rubrika: Aktuality | Komentářů: 1

V sobotu pro medaile do Německa, v neděli do Jáchymova

6. 10. 2015

Po delší době vyrazili závodníci na atletické závody /přespolní běh/ do Německa, a to především... více v celém článku

Poslední přípravky v Sokolově a 80 triatleťáků

2. 10. 2015

Ve čtvrtek 1.10.2015 jsme byli na posledním, tedy 4. kole, souteže přípravek. Každý závodník ročníků 2004 - 2010 se zúčastnil trojboje složeného ze skoku do dálky, hodu míčkem a během na 400 metru. Všechny děti bez rozdílů umístění byly odměněny po poslední disciplíně medailí a sladkou odměnou, za to patří pořadatelům velký dík, protože pro děti je to velká motivace, obzvlášť pro ty, kteří jestě na stupínky nejvyšší nedosáhnou.

Do Sokolova jsme přivezli 80 závodníků a všechny děti se snažily o co nejlepší výsledky, aby pomohly svému družstvu. Výsledky určitě budou známy během pár dní a budou vyvěšené zde v tomto článku.

Ještě jednou bych chtěla poděkovat všem závodníkům a jejich rodičům za výbornou reprezentaci našeho klubu a podporu při závodech :) děti byly úžasné !

Na závěr jedna technická...byla bych ráda, kdyby jsme děti již od malička učily atletickým pravidlům a fair play. Není povoleno vedle dětí běhat a fandit z vnitřní strany hřiště, dejte si na to příště pozor.

Všem děkuji a těšíme se na vás na dalších akcích

Lucie Markusková za Triatlet Karlovy Vary

Mezikrajové utkání nejlépe pro Košíkovou

29. 9. 2015

img_5757-001---kopie.jpgO uplynulém prodlouženém víkendu jsme se vydali na Mezikrajové utkání do Kolína. Našich 8 závodníků bojovalo za karlovarský kraj, nejlépe si vedla mílařka Tereza Košíková, která byla stříbrná v běhu na 600 m a vytvořila si nový osobní rekord 1:45, velice dobře jí sekundovala bronzová Kristina Nová opět osobní rekord 1:47. Holky velmi kvalitně napodobil 5. místem ale především obrovským čase na 1000 m 3.02 Vojta Svatek, který bude v kategorii mladšího žactva ještě příští rok. I další závodníci si vytvořili nové osobní rekordy a sbírali body pro celé krajské družstvo, které nakonec skončilo na 4. místě jen se ztrátou 4 bodů na místo třetí.

Všem gratulujeme !!!

Mladší žákyně ve finále stříbrné, jdeme slavit

29. 9. 2015

Úspěch našeho družstva se zapisuje do klubové historie, nááádherné 2. místo, které jsme rozhodně nečekali a doufali alespoň v bronz, bylo snem a nakonec skutečností !!!

Všechna děvčata ukázala svojí velkou bojovnost a už ke konci soutěže jsme věděli, že nás nikdo nedostihne, porazit AK Škoda Plzeň to není jen tak !

Starší žákyně TRIATLETU 7. Na mistrovství Čech v atletice družstev

16. 9. 2015

O uplynulém víkendu se uskutečnilo mistrovství Čech v atletice družstev staršího žactva v Plzni. Do semifinále z Karlovarského kraje postoupila družstva ŠAK Chodov a Triatlet Karlovy Vary....

více v celém článku

Pro 7 medailí do Abertam

15. 9. 2015

26 závodníků a závodnic z Triatletu se postavilo na start Abertamského krosu. Měli jsme zastoupení od nejmenších Elišky Hankové, Štěpánky Brožkové a Nicolase Markuska až po veterána Čendu Filingra.

V Abertamech jsme vybojovali 7 medailí, které si odvezli: Potužníková, Hanek, Kučera, Klíček, Kučerová, Hamata a Filingr. Bramborové: Kočí, Váša, Seifertová

Všem závodníkům gratulujeme a především našim nováčkům, kteří si našli do Abertam cestu a vyzkoušeli si své první závody !

Hájenka jako každý rok pěkně nabitá

15. 9. 2015

Další víkendový závod Běh u Hájenky, který pořádá LK Slovan K. Vary.  Klasicky výborná konkurence lyžařů, snažili jsme s nimi udržet krok co to dalo, cinkalo to pěkně !

Odvážíme 10 medailí:

Matoušek, Míčková, Hanek, Potužníková, Kučera, Klíček, Kadlecová, Seifertová, Kučerová, Nová a samozřejmě i dalším závodníkům gratulujeme k bojovným výkonům !

Všem gratulujeme, parádní víkendové závodění na 4 závodech !!!!

Běžíme na hrad Loket

15. 9. 2015

Krásná akce s dětským programem a pohádkovou cestou, všichni jsme litovali, že se sešli dvě běhací akce v jeden den, snad příští rok se to povede.
f684_d21eda742b7f2faa55df7b64d00d913e.jpgI tady jsme měli zástup našich závodníků především těch mladších.

Vítězem závodu na 5 km se stal Radek Sedněv, velice dobře také zaběhnul na 2. místě náš nováček David Vondrášek (nar. 1999). Bude pro náš team skvělou posilou !
všem moc gratulujeme a moc děkujeme že oblékáte naše dresy, které jsou výborně vidět !