Jdi na obsah Jdi na menu

6 medailí veze Triatlet ze Strahova

3. 2. 2013

Dnešní Strahov přinesl TRiATLETu dalších šest/6/ medailí. Společné mistrovství v halové atletice SZA /Plzeňský a Karlovarský kraj/ se uskutečnilo opět v hale na Strahově. Právě proto byly tentokrát medaile poměrně vysoko. Hned v rozběhu na 60m posunula

dorostenka Lucka Prokopová svoje maximum na 8,00. St. žák v kategorii dorostu Filip Sochurek bohužel škobrtnul hned po startu a protože šedesátka i malé chybičky neodpouští bylo po finále /1. nepostupující 7,75 -0,02vt./.Přesto byl 1. z KV kraje. Lucka so OR vyrovnala i ve finále, které s přehledem vyhrála. Bohužel ta setinka zase chyběla. Tak za týden ????

V té době se již potýkala s rozběhem na dálce dorostenka Verča Parimuchová a moc to bohužel nevycházelo. I tak 4. místo /1. z KVk/. Ve stejnou dobu musela zvládnout i vrh koulí, naštěstí sektory jsou blízko sebe a vrchníci vstřícní lidé, ale v duchu pravidel. Nakonec v kouli 7. místo a 2. v KVk /9,83/.

Poté si věkem žákyně Barbora Pribicinovavyzkoušela 400 a vybojovala 4.místo /1. v KVk/. Sotva se vydýchala hurá na 3000m. Tam měla za úkol /byl to tréninkový závod/ vystupňovat jednotlivé kilometry. Bylo to celkem podle not a i vítězství nakonec bylo /11:39,70/, když 1.km byl 3:54/ a tepy pozorrrrr od 1. 200m 178 pstupně 180,185,187,190, 193, až na 202 v závěrečném kilometru.

Dan Daniel Havel se v dálce nakonec přeci jen na odrazové břevno trefil a v OR 509cm si doskočil pro 7.místo /1.v KVk/.Verča potom zabojovala ve výšce, byť to nebylo úplně ono. 151cm a 2.místo /1. v KVk/.

V závěru jsme očekávali medali na 200m a Lucka předpoklady naplnila stříbrem /1. v KVk-26,72/ a Filip nečekaně přidal další zlato do TRiATLETácké sbírky /25,06/. takže oficiálně máme oněch 6 medalí, ale při selekci na kraje máme těch medailí hned DESET !!!!