Jdi na obsah Jdi na menu

Atletické naděje 2014 jsou za námi

22. 5. 2014

Závodníků bylo více než 170 a tak jsme jako pořadatelé měli plné ruce práce. Myslím, že děti, rodice i trenéři si za krásného slunečného počasí závody užili a všichni strávili sportovní odpoledne příjemně. během celého odpoledne byli přítomno maskoti závodu, Mickey Mouse a Minnie a děti využili dvojici k vyfocení se s nimi. Před vyhlášením také přišli odchovanci karlovarského hokeje Vojta Polák, Lukáš Mensator a Honza Koštál, aby dětem rozdali pár podpisů, z pár podpisů byla nakonec bitka. Kluci se taky ochotně vyfotili. Nakonec i těm nejlepším předávali zasloužené odměny.

Poděkování patří našim sponzorům: KOS - KV s.r.o., Witte Automotive, Podlahy HOPR, město Karlovy vary, HDT a panu Petru Kunešovi, všichni přispěli  ať finančně nebo materiálně a podpořili nás.

Na závěr bohužel musím také konstatovat, že jsme udělali na stupních vítězů chybu na vyhlášení dívek 2003. Všem dívkám se omlouváme /a věřte, že nás to opravdu mrzí, ale chyba se stát může/ a samozřejmě napravíme, na závodech v Chodově 3.6. budou dívkám rozdány nové medaile a samozřejmě i pohár pro vítězku. Ve výsledkové listině je již chyba opravena.

Výsledky zde

Bodování soutěže družstev teprve proběhne.

Krásná fotogalerie od Radky Lelkové zde: http://radlel.rajce.idnes.cz/Witte_atleticke_nadeje_2014/

Radko díky moc, fotky jsou úžasné !

Ještě jednou děkuji všem klubům, že jste si k nám do Karlových Varů našli cestu a příští rok se budeme těšit znovu :)

Poděkování velké a největší je celému našemu teamu, který závody připravoval, všem rodičům - rozhodčím, bez kterých by se závod neuspořádal, velké díky i do závodní kanceláře, kde není práce až tak vidět, ale je to práce velmi důležitá !

Lucie Markusková

za celý team pořadatelů, Triatlet Karlovy Vary

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář