Jdi na obsah Jdi na menu

Blaťák a Horní Slavkov, další úspěšné závody v sezoně přespolních běhů

1. 11. 2010

Ve čtvrtek 28.10.2010 se skupinka našich závodníků sjela na Běh na Blaťák. Specifický závod, kde již děti od 10 let musí vyběhnout na Blatenský vrch. Z fotbalového hřiště to znamená více jak 2 km do kopce.

Menší děti si svoje tratě odběhly poblíž fotbalového hřiště v Blatné, kde na ně čekaly dvě různé tratě, také s výběhem do nepříjemného kopce.

Několikrát naši závodníci vystoupali na stupně vítězů, nejlepší časy z žactva Vojta Škapík 10:31 a Bára Pribičinová 11:39. V dorostencích překvapil výborným časem Michal Pospíšil 9:17 a celkově i mezi muži obsadil 13. místo. Pořadatelé měli připraveny opravdu senzační ceny pro ty nejlepší.

Výsledky 2010 všech kategorií zde

Pro srovnání připojuji také výsledky z roku 2009 zde

V neděli 31.10.2010 jsme pak vyráželi na jeden z posledních podzimních krosů do Slavkova. Tam na nás čekalo chladné počasí, příjemné tratě. Již se připojila skupinka p. Dvořáka, která byla v minulém týdnu na soustředění v Německu, Matěj Vrba s Evou Švecovou si tak šli zaběhat, ale v nohách toho mají po týdnu tvrdé práce hodně.

Výsledky zde

Podle výsledkové listiny se na startu závodu objevilo 28 Triatleťáků, moc pěkné číslo. 15 z nich dokonce vystoupalo na stupně vítězů. Podle výsledkové listiny si opět můžete porovnat časy z loňského roku, tratě jsou nezměněny. I já jsem se tentokrát postavila na start závodu s cílem trošku si to užít, bylo to trápení, ale v cíli už bylo dobře a někdo musí být poslední :-)

Chtěla bych ještě za klub poděkovat Luboši Sochůrkovi, který nás začal pravidelně reprezentovat na přespolních bězích a poctivě vyráží v klubovém tričku :-)

V případě, že někdo bude mít z dospělích závodníků zájem o klubové tričko, ve velikosti S - XL máme stále k dispozici zdarma pro každého člena. Stačí se jen přihlásit.

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář