Jdi na obsah Jdi na menu

Chodská patnáctistovka

21. 8. 2011

V sobotu 20.8.2011 vyrazila výprava naší mládeže na Chodskou patnáctistovku. Ač přihlášky proběhly předem přes interní web atletiky a na místě byli závodníci řádně odprezentování a zaplaceno startovné, někteří naši závodníci nebyli zapsaní na svých disciplínách a museli se na místě dohlašovat. Bohužel tím, že mladší žáci nemají takové zkušenosti a čekali do poslední chvíle, měli problémy nastoupit na 60 m. Nebo z dálky se přesouvali na 300 m, kde je již vyhlašovali ke startu závodu a pak na místě čekali ještě 40 minut na svůj start a neměli tak kompletně odskákáno. Toť k pořadatelským nedostatkům... Nakonec s výpravou nevyrazil Matěj Vrba, který bohužel měl brigádu a tak skupinka Novotný, Sochůrek, Andreasová, Pribičinová, Prokopová a Loufek vyráželi společně s rodiči.

Na prázdninové formě se vždy podepíše volno a nepravidelný trénink, což k prázdninám samozřejmě částečně patří.A tak se naši závodníci snažili bojovat o co nejlepší časy a výkony.

Výsledky závodníků najdete zde

Nejúspěšnější závodnicí výpravy Triatletu KV byla žákyně Lucie Prokopová, který se na 60 m umístila na 2. místě a na 300 m byla bronzová. Před mistrovstvím ČR její jedna z posledních zkoušek na tento velký závod.

V závodě mužů na 100 m se objevil Leron Clarke z Jamajky, který v roce 2009 běžel 4x100 m spolu s Usainem Boltem a byla to v Domažlicích lákavá podívaná. Když ve finále stovky doběhl do cíle v čase 10,20. V albu najdete fotky (děkujeme p. Janě Novotné za jejich pořízení a za organizaci dětí při závodech !)