Jdi na obsah Jdi na menu

Hlavně se zlatými z Ostrova

16. 11. 2014
V sobotu 15.11.2014 se konal další tradiční závod Běh 17. listopadu v Ostrově, letos také od mladšího žactva nahoru jako Mistrovství Karlovarského kraje v přespolním běhu. V našem klubu je docela marodka, bylo to znát i na účasti. Medailemi jsme ale jeli ověšeni zpět do Varů i tak. Medailistům velká gratulace, byla konkurence velká, především z atletických oddílu KV kraje, Bára Loufková, Tina Nová..., Eliška Kučerová, Martin Bartoš všichni vítězové, Tina bronz, Matěj Velič a Štěpán Tůma !
 
Nejstarší skupinka trenéra O. Dvořaka tentokrát v pěkném zastoupení a hlavně s pěknými výkony, především Matěj Velič, Štěpán Tůma, Danny Takkiedin, Jirka Sahaj. V hlavním závodě nám pak radost udělali také Šárka Prokopová, Slávek Švejdar, Pavel Košík, a také Matěj Vrba který přestupuje do Olympu Praha / držíme moc palce, dostal se ke skvělému trenérovi /. Na startu to měli asi nějtěžší závodníci v kategorii 2005 - 2008, ti nejmenší neměli moc šanci zasáhnout do bojů o cenné kovy, ale i tak se s tratí poprali velmi dobře. V nejmenší kategorii dětí do 6 let jsme měli hodně zástupců z naší atletické školky, tipuji dohromady asi 15 dívek a chlapců. Tady především chci poděkovat rodičům, že objíždějí závody pečlivě a děti tak získávají cenné zkušenosti.
 
Fotky a další článek přidáme co nejdříve. Tento týden možná nebudu tolik stíhat, neboť se s rodinou stěhujeme. Děkuji tedy za vaši trpělivost ! Lucie Markusková
 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

trenér - Medaile

17. 11. 2014 19:07

Ještě jsme zapomněli na Dana Havla, doběhnul si pro 2. místo v mistrovství KK, v kategorii dorostu na trati 4 400m. A to je dálkař a trojskokan.