Jdi na obsah Jdi na menu

Klubové dresy - objednávka

3. 7. 2011

 

Všichni zájemci, kteří mají zájem o nový klubový dres -stávající je malý, nebo nemáte ještě žádný), je tu nabídka, kterou jsme dohodla se společností ATEX http://www.atexsport.cz/ a tato společnost nám již nabídla konkrétní kalkulace.

Návrh dresů bude vypadat velmi podobně jako stávající dresy, proto jsem vybrala firmu, která dokáže udělat dresy podle návrhu.

Ceny Vám sdělíme osobně na tréninku nebo na Vaši žádost emailem (od 400 Kč za kus). ATEX je schopen vyrobit široký sortiment (i celkovou kombinézu pro chlapce sprintery, pro dívky také kalhotky, dlouhé elasťáky, mikinu fleece). Vše ve vysoké kvalitě. ATEX vyrábí oblečení pro různé sporty a sportovce na té nejvyšší úrovni, zároveň ceny nejsou nikterak vysoké. Jak jsem zjistila oproti jejich konkurenci na stejné úrovni. (Asics o 30 % více, Newline o 20 % více... atd.).

Datum dodání od zaplacení objednávky a odsouhlasení návrhu dresů je 4 týdny. Během prázdnin bychom tedy měli mít hotovo.

V případě, že budete mít zájem o klubový dres příp. další části oblečení, sdělte to prosím na tréninku ve čtvrtek nebo v pondělí nejpozději do 7.7.2011 a domluvíme se rovnou na zaplacení dresů. Dokud nebudeme mít přesné počty, nemůžeme poslat objednávky a vidět návrh oblečení !

 Děkuji. Lucka

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář