Jdi na obsah Jdi na menu

Mikulášská hala v Sokolově a dva rekordy pro Triatlet

3. 12. 2010

Ve čtvrtek 2.12.2010 se malá skupinka dětí se svými rodiči vydala na Mikulášskou halu do Sokolova. Podle zaslaných informací od p. Jany Novotné (moc děkujeme) závody proběhly v menší účasti než se předpokládala. Nejspíš to také ovlivnila situace na silnicích a někteří raději zůstali doma.

Z Triatletu se zúčastnilo avizovaných 7 dětí (Novotná, Novotný, Loufek, Krýslová, Zaoral, Prokop, Stehlík). Všichni děti si ze závodů odvezly diplom a balíček sladkostí od mikuláše a čerta, anděla.

Jirka Loufek a Jana Novotná vytvořili nové rekordy tunelu na 50 m 7,2 v jejich kategorii 99 - 00. Gratulujeme !!!

Na bedně se ještě  umístili také David Novotný, Daniela Krýslová a Jan Prokop. Výsledky našich závodníků přikládám v připravené tabulce zde

Fotky jsou již ke shlédnutí na stránkách pořadatele.

Všem děkujeme za účast a za reprezentaci klubu !!! V případě, že budete chtít proplatit startovné, prosím o odevzdání dokladů o zaplacení a na tréninku proplatím (jak jsem již avizovala předem na tréninku).

Ostatní děti z přípravky poctivě trénovaly gymnastickou průpravu s p. trenérkou Jiskrovou a se mnou lezení na tyči, šplh.

Fotky od p. Petra Novotného najdete zde

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Lucka - díky

10. 12. 2010 8:31

Milane díky za opravu ! :) Jirkovi se omlouvám a samozřejmě gratuluji :)

Milan K. - Rekordy byly tři

9. 12. 2010 20:03

Na Mikulášské hale v Sokolově Vaši závodníci překonali rekordy tři. Zapomněli jste na Jirkovo rekord na 300 m.
Rekordů by padlo díky Vašim závodníkům i více, ale na překážkách je rekord uznáván jen při použití klasických překážek (nikoliv molitanových). Ve skoku dalekém pak jsou uznávány výkony pokud se neměří z místa odrazu, jak tomu bylo tentokrát.
To jen pro pořádek. Výkony byly opravdu pěkné.
Vše včetně rekordů na:
http://www.atletika-sokolov.com/Dom%C5%AF/tabid/36/BlogID/5/Default.aspx