Jdi na obsah Jdi na menu

Mladší žákyně druhé

13. 6. 2013

Za krásného atletického počasí proběhlo 2.kolo Krajského mistrovství družstev mladšího žactva na atletickém stadionu v Tuhnicích. Mladším žákyním se dařilo, kluky v soutěži nemáme. Padla řada osobních rekordů a i v pořadí družstev jsme dlouho bojovali o vítězství. Nakonec z toho bylo krásné druhé místo a to byl další dárek k narozeninám Lucky Markuskové, předsedkyně TRiATLETU.

Hned v úvodu si vylepšily OR Elišky na překážkách. Tentokrát se ukázala lepší Eliška Markofová /11,20 !!!/, na 2. místědoběhla Eliška Plávková za 11,70. Eliška Markofová si ještě vylepšila OR v kouli /1. místo a 9,36/ a v míčku 7. /28,56/. Eliška Plávková přidala 2. místo na třístovce /50,78/ a 3. v dálce /418cm/. Dája po tom, kdy musela zrušit pro žaludeční potíže běh na 600m, vyhrála výšku /130cm/ a vybojovala se svými asi 30kg hmotnosti 4.místo v kouli /7,78/. Výtečně si vedla předžákyně Adéla Bronišová. Přidala dvě skvělá 3. místa. Na 600m v čase 2:01,22/OR/ a na 300m doběhla těsně za Eliškou za 50,94 /OR/. Klárka Frišová vybojovala na své trati /600m/ 2. místo a dostala se i těsně pod 2 minuty /1:59,85/, překvapila v kouli /3.-7,84/ i v míčku /5. – 32,88 OR/. Závodily i další, věkem ještě předžačky. Nejlépe si vedla Tereza Košíková. Dvě pátá místa. Na 600m za 2:03,23 a na 300m za 53,24. Barbora Loufková v dálce bodovala /6.-345cm/, 11. v míčku /20,87/ a 10 na 60m 10,19. Eliška Vébrová 9. na 60m /10,16/, 9. v dálce /313cm/ a 10. v míčku /22,87/.  Škoda, že nenastoupila /nepřišla/ Ela Budková, byť dopoledne účast potvrdila a omluvená Adéla Chramcová /Londýn/. Asi bychom Cheb prohnali více.

Po soutěži přípravek to byl pro nás poprvé oficiální závod krajské soutěže co se týče organizace,myslím, že jako premiéru jsme to zvládli dobře pro přístě vychytáme ještě další detaily. Děkujeme všem rodičům, organizátorům za skvělou práci rozhodčích.