Jdi na obsah Jdi na menu

O vítězství v únoru

2. 3. 2011

V sobotu 26.2.2011 jsme se sešli v Sokolově kousek vedle městského koupaliště na jednom ze zimních běhů. O vítězství v únoru pořádá klub orientačních běžců ze Sokolova. Na startu pouze malá hrstka našich závodníků, po několika pokusech - asi dva roky po sobě - jsme se snažili vydat se v hojném počtu, ovšem naši mladí závodníci nemají v podstatě s kým závodit, dle výsledků můžete usoudit sami, že o konkurenci mezi mládeží se zde mluvit nedá (nechci se nikoho dotknout!!!). Pro ty, kteří přijeli, dobrý trénink, těm kterým nepřijeli se v podstatě nedivím...

V kategorii dospělích bylo poměrně "narváno" standartními běžci z regionu. Krásné vítězství vybojoval s minutovým náskokem Slávek Švejdar v kategorii 40-49 let, třetí místo ve stejné kategorii vybojoval Míra Švehla. Jeho účast byla pro nás potěšující :). V této kategorii ještě Jindra Mikeš na 6. místě. 3. místo v kategorii žen nad 35 let získala Simona Pribičinová.

Z dětí se zúčastnili Bára Pribičinová (1. místo), Jirka Sahaj (1. místo) a Filip Sochůrek (2. místo). Těm patří poděkování, že dorazili !