Jdi na obsah Jdi na menu

Přípravky finišovaly v Sokolově

6. 10. 2012

Poslední, tedy 4. kolo soutěže družstev předžactva soutěžilo v pátek 5.10.2012 v Sokolově. Pěkné počasí přilákalo na sokolovský stadion téměř 200 dětí a tak pořadatelé neměli lehký úkol. Ikdyž začátek byl trošku chaotický, nakonec všichni zvládli své tři disciplíny tak, jak měli. Domů si každý odnesl medaili a sladkou odměnu, vyhodnocení se již nekonalo, protože to by bylo opravdu v tomto počtu nekonečné. 

Dnes pořadatelé zveřejnili výsledky, našla jsem pár chyb a tak jsem požádala pořadatele o kontrolu. Po víkendu jsou již hotové výsledky i zpracování soutěže družstev. Bohužel ve výsledcích jsou stále chyby, některým rodičům jsem již vysvětlila, že takto je to konečné a předělávat se již výsledky nebudou. 

Výsledky zde

Celková tabulka družstev zde

Potěšující zprávou je, že obě družstva 2003 a mladší - chlapci i dívky vyhráli celou soutěž ! Nábor v září 2011 se tedy opravdu povedl a již vím, že letošní nábor nám přinesl opět šikovné závodníky. Velká gratulace všem!

V neděli 14.10.2012 v rámci Běhu Smolnickým kopcem proběhne vyhlášení družstev, a to v 11.15 buďte prosím rodiče s dětmi připravené (kdo má, na sebe klubové oblečení).

Fotky najdete na rajčeti.

Lucie Markusková 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Lukáš Kraft - závody v Sokolově

8. 10. 2012 19:35

Ještě pár foteček ze Sokolova
http://luksando.rajce.idnes.cz/4.kolo_pripravky_Sokolov_5.10.2012/