Jdi na obsah Jdi na menu

Přípravky v Chebu na jedničku

12. 5. 2014

Výsledky po 1.kole zde http://omdpripravky.webnode.cz/vysledky/

v jednotlivých záložkách výsledky kol + na konci bodování

Na 1. kole přípravek v Chebu se malých Triatleťáků sešlo oopravdu dost, aby mohli bojovat o co nejlepší umístění v soutěži družstev. Na programu byl trojboj složený z běhu na 60 m, 60 mpř. a skok z místa do dálky. Nakonec si někteří vyzkoušeli i smíšenou štafetu na 4 x 100 metrů, která se již do soutěže družstev nezapočítala.

Všem patří poděkování za vzornou reprezentaci klubu !!!

V ročnících 2003 - 2004 děvčata - citelně chyběla Barunka Loufková a škoda špatného skoku Lidky Gabrielové, protože překážky i hladkou šedesátku běžela skvěle a byla na medaili. Mohli jsme vidět také naše nejmenší z atletické školky ročníky 2008 - 2009, které jsme vybrali aby s námi do Chebu jeli závodit, a rozhodně se neztratili 2 závodníci ze 3, byli na stupních vítězů.

Celkem 13 medailí z trojboje jsme odváželi do Karlových Varů. A jak jsme dopadli v soutěži družstev se můžete podívat pod odkazem který je přiložen nahoře.

Další kolo nás čeká ve středu 21.5.2014 od 16. hodin u nás na stadionu v Tuhnicích. Závod pořádáme my, proto prosím aby prišlo co nejvíce dětí - viděli jste že v množství je síla, ta mladší družstva kde nás je nejvíce jsou v tabulce nejvýše. A pokud si ještě někdo z rodičů udělá čas, aby pomohl, budeme rádi !

Lucie Markusková

Fotky na www.triatletkv.rajce.net

www.radlel.rajce.net www.luksando.rajce.net

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář