Jdi na obsah Jdi na menu

Skvělé výkony na Chodovské tretře

9. 5. 2011

23 závodníků Triatletu KV se sešlo v Chodově, valná část ze skupiny hlavního trenéra Dvořáka, zbytek doplnily děti z atletické přípravky. Sezona nám začíná až pohádkově, minulý týden v Karllových Varech jsme začali velmi dobře a tento víkend jsme pokračovali výborně !

Nejhodnotnější výkony podala trojice Křesťan, Prokopová a Vojtěch. Všichni tři sprintěři si vytvořili nové osobní rekordy a všichni se uhnízdili na předních místech republikových tabulek. U Tomáše Vojtěcha se zatím jedná o jeho nejlepší umístění v tabulkách na 100 m. Dominik Křesťan dokonce ovládá vedoucí post na 60 m a 300 m. Pro náš klub obrovský úspěch !

Na chodovském oválu jsme ale nesledovali jen tyto tři výborné atlety, ale také naše ostatní naděje. Téměř všichni si z Chodova odváželi nové osobní rekordy. Několikrát jsme vystoupali na stupně vítězů: Bára Pribičinová, Jan Vlček a Vladimír Friš na 800 m, Dominik Křesťan a Filip Sochůrek na 60 m a 300 m, Eliška Plávková a Daniela Krýslová na 60 m, Lucka Prokopová na 60 m a 300 m, Jan Prokop na 60 m, Eva Švecová na 100 m a 300 m, Tomáš Vojtěch na 100 m.

Na závěr mítinku proběhl závod na 5000 m,kde nás reprezentovali také další běžci našeho klubu, Slávek Švejdar, Míra švehla, Jindra Mikeš, SImona Pribičinová, z mládeže si také zaběhli Bára Pribičinová, Vladimír Friš a Jirka Sahaj.

Všem závodníkům, kteří se zúčastnili i těm nejmenším, děkujeme za reprezentaci našeho klubu !!! Většina těchto závodníků náš klub reprezentuje pravidelně a tak to má být !

Výsledky najdete zde

Další závody:

středa 11.5. družstva ml. žactva závodí ročníky 1998 až 2000, Chodov, sraz v Chodově ve 14.20 hodin

neděle 15.5. OMD gigant Klatovy - junioři a dále také hostující za ŠAK CHodov a závodnice Prokopová, ŠVecová, Andreasová mimo soutěž

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Trenér - Chodovská Tretra

10. 5. 2011 7:26

Fotky z Chodova visí na "rajčeti" /triatletkv/.