Jdi na obsah Jdi na menu

Slavím...i na stadionu

13. 6. 2013

6306_10151743858575439_1418621700_n.jpg

Ve středu 12.6.2013 jsem oslavila 28 let, už mi táhne na třicet ..... na závodech u nás v KV jsem dostala krásnou kytku i s věnováním do mikrofonu, trošku jsem se zastyděla a zároveň potěšila tou krásnou kytkou. V duchu jsem si říkala, že je to od rodičů a taťky pěkné, že si vzpomněli, ikdyž pořádáme závody... O den později na tréninku se rodiče nějak začali uskupovat a najednou hodně štěstí zdraví i s dirigentem :) byla jsem zaskočená, ikdyž během tréninku už jsem tušila, že na mě něco připravujou. Převzala jsem si nádhernou kytici, ručně dělanou medaili, poukazy do A3 sportu a poukaz na rodinný víkend v krásném 4* hotelu....ani jsem nevěděla co říct ! Letos už je to 10 let, ano 10 let, co chodím na stadion už ne jako závodník, ale jako trenér. Za celou dobu se mi nikdy nestalo, že by si takhle hromadně rodiče vzpomněli a ten seznam 40 jmen na medaili, to je nářez !... Tohle je navíc úplně MEGAdárek, který si snad ani nezasloužím ! 

Ještě jednou bych chtěla všem mockrát poděkovat ! To, že si vážíte mé práce s dětmi, je zároveň také poděkování pro mého manžela, který se mnou je všude na závodech a hlídá našeho prcka, bez něj bych určitě dál v trenérské práci pokračovat nemohla. 

Většinou jste mi přáli pevné nervy s dětmi, ty už mám myslím za tu dobu vycvičené, takže ještě nějaký pátek vydržím :)

Děkuji moc ! a myslím, že jsme teď nejlepší parta za celou dobu fungování Triatletu !

Lucka Markusková

trenérka a předsedkyně klubu 

 

Komentář Jitky Otcovské: 

Když se jednou po závodech atletické přípravky zrodil nápad, potěšit trenérku našich nejmladších závodníků, věděli jsme, že to nebude lehké a to především k časové tísni. Byl před námi úkol oslovit co největší počet rodičů, přičemž počasí bylo proti nám - vytrvalý déšť způsobil, že na tréninky nechodilo takové množství dětí jako obvykle. Ale i tak se nakonec podařilo zapojit velkou skupinu rodičů, kteří s naprostou samozřejmostí s nápadem souhlasily. Hlavním cílem bylo pořídit Lucce, Péťovi (kterému stejnou měrou patří náš dík za to, že Lucka může věnovat tolik času našim dětem) a samozřejmě malému Nickískovi odpočinkový nebo romantický víkendový pobyt na pěkném místě, což jak doufám se nám podařilo. Po zjištění, kolik rodičů s naprostou samozřejmostí přispěje, začal úkol nejtěžší - výběr lokality. Nakonec vzhledem k Lucčině lásce k přírodě jsme zvolili „Romantický víkendový balíček“ v areálu Dvůr Krutěnice (http://www.dvurkrutenice.cz/) asi 20 km od Klatov. Samozřejmostí byla také kytice a něco sladkého na nervy. A zbytek vybraných příspěvků byl věnován Lucce na poukázky do A3.Dalším velice nelehkým úkolem bylo utajit celou záležitost až do konce (což se bohužel tak úplně nepodařilo). Ale věřím, že i tak jsme Lucce udělali radost a ujistily jí, že to co dělá, má smysl. A že pro nás rodiče není samozřejmostí, co dělá. A i když to má někdy opravdu těžké, teď už ví, že má za sebou obrovskou skupinu lidí, kteří budou stát za ní, když bude potřeba.
Veliké díky patří též Lukášovi Kraftovi, který se věnoval výrobě medaile pro Lucku. Opravdu se povedla a věřím, že si u Markusků najde své dobře viditelné místo,aby byla stále na očích. A když by se vždycky nedařilo, tato medaile bude Lucce dodávat sílu a energii do dalších sportovních aktivit se svými malými svěřenci. Děkujeme všem rodičům, kteří se podíleli. 
LUCKO, JEŠTĚ JEDNOU VŠECHNO NEJLEPŠÍ A DÍKY! MOC SI TO TAM V KRUTĚNICÍCH UŽIJTE!

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář