Jdi na obsah Jdi na menu

Soustředění KV duben 2011

20. 4. 2011

Soustředění v Itálii nám nakonec nevyšlo,tak jsme zůstali na soustředění v Karlových Varech. Před námi 8 dní dvoufázového trénování. Od  soboty 9.4. do pondělí velmi povedené počasí, v úterý už se nám to začalo kazit. Sobota až pondělí dvoufázově, v pondělí večer první návštěva bazénu, kde všichni poctivě přelézali ze sauny do páry, z páry do vířivky a regenračního bazénu, někteří i něco naplavali. V úterý pak opět dvoufázově. Středeční dopoledne bylo ve znamení volna, odpolední výlet po lázeňských lesích  jsme museli zrušit kvůli vytrvalému dešti od rána. Nakonec kolem podvečerního déšť přestal, ale to už bylo výletování odvoláno. Ve čtvrtek už nám počasí moc nepřálo, nepršelo, ale byl studený vítr a teplota se pohybovala kolem 10°C, večer opět bazén a v pátek zase dvoufázově. Sobota dopoledne ještě výběh do lesa a bohužel jediné, ovšem nepříjemné zranění Báry Havlíčkové po ne příliš rozumném zavěřečném předhánění na stadionu, kdy si,. jak se pak později ukázalo, zlomila nohu - u chodidla - nejspíše kůstky pod nártem. Bára nakonec již s námi neodcestovala na závěrečný relax do Františkových Lázní, kde všichni spokojeni 2 hodinky blbli :))

Během soustředění jsme kromě běžeckého tréninku vyzkoušeli také několikrát překážky, také výšku, míčky, kouli. Na dálku už na konci týdne nebylo příliš příznivé počasí.Někteří už představili svoje nové vybavení na sezonu. Eliška Plávková s Verčou Kosovou úspěšně zahájili několik úseků "přes špičku" a užili jsme si spoustu zábavy především na překážkách a výšce :)

14i závodníkům, které doplnil také Tomáš Vojtěch, který musel chodit do školy, patří poděkování za účast na soustředění. Některé kázeňské prohřešky si vezměte k srdci a makejte dál, sezona klepe na dveře :))

Poděkování patří  p. Kroutilové a p. Otcovské za pomoc s odvozem závodníků do bazénu ve Františkových Lázních.

Trenéři

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář