Jdi na obsah Jdi na menu

Triatlet úspěšně v Kolíně i v Táboře

16. 9. 2013

TRiATLET úspěšně v Kolíně i v Táboře.

Především Filip SOCHŮREK /r.1998 trenér Olda Dvořák/ z TRiATLETU Karlovy Vary, 4 starší žáci hostovali-posílili družstvo ŠAKu Chodov v semifinále družstev ČR v Táboře, se před nadcházejícím M ČR žactva /v Praze na Slávii/ předvedl ve skvělé formě. Ve skoku do dálky dokázal porazit oba vedoucí závodníky letošních tabulek a držitele stříbra resp.  bronzu z haly Kisialu /právě za Slávie/ i Krause /N. Včelnice/ a současně si vylepšit OR téměř o půl metru až na výtečných 630cm. A to ještě vybojoval   3. místo v oštěpu a přidal 5. místo v běhu na 150m rovněž v OR 17,91. Další body přidal Jan Rozhon za 5. místo na 1500m. Celkem tak ŠAKu přispěli 35,5 body, tedy více než polovinu /ŠAK celkově 62b/. Závodili ještě Jirka Loufek /dálka 464 a 60m 8,37/, ten ještě s Rozhonem posílili štafetu 4x300m /3.místo/.  David Novotný zaběhl 200m překážek za 32,43 a skončil těsně za body. Nedařilo se mu v oštěpu a ve výšce. Družstvo Chodova skončilo na velmi pěkném 6. místě.

Juniorky Triatletu vyrazily na svoje semifinále ČR družstev do Kolína. Za velmi nepříznivých klima podmínek, především v první polovině závodů, vybojovaly slušné 9. místo. Nejvíce bodovaly sestry Brožkovy v běhu na 3000m. Eliška po skvělém taktickém běhu dofinišovala na 2.místě /je teprve 1. rok starší žákyně R.1999 !!!!/ a její sestra Štěpánka na místě 6. /11:57:56 resp. 12:57,46/. Další bodíky přidala sprinterka Lucie Prokopová /100-12,91 200-26,85/, Iveta Andreasová  /800m-2:38,22 1500-5:34,95/, Bára Pribičinová /800m-2:39,34-a to má letos 2:22,48-nedařilo se jí/, Veronika Parimuchová /koule 9,89/, Dominika Holubová /hostuje z SC Start, oštěp 32,43/, a i nová členka Radka Sosnovcová /kladivo 23,69 a koule 9,03/. Bodovala i štafeta 4x400m /Parimuchová, Pribičinová,Andreasová,Prokopová-4:29,14/. Celkových 36 bodů stačilo na 9. místo mezi 11. zúčastněnými družstvy. Za Triatletem skončil Loko Beroun a Hvězda Pardubice, vítězkami se stalo družstvo AC Česká Lípa před USK Praha a Škodovkou Plzeň.

Všem děkujeme za výbornou reprezentaci !