Jdi na obsah Jdi na menu

V Blatné i ve Slavkově na sněhu

1. 11. 2012

 Poslední říjnový víkend naši republiku zahalil první sníh. O tom víkendu se sešly dva závody v jeden den a tak jsme měli na výběr Běh na Blaťák v Horní Blatné nebo Podzimní slavkovský kros v H. Slavkově. Většinou bývá lepší účast v Blatné, letos ale díky hromadě sněhu, která byla úplně všude, si spousta běžců dala raději volno :)

Skupinka závodníků Triatletu KV ale v Blatné přeci jen byla. V dětských kategoriích  na stupně vítězů dosáhli tito závodníci: 2. místo Sára Zaoralová, 3. místo Michalka Šedá, 2. místo Eliška Vébrová a 3. místo Štěpánka Dušková. Měli jsem tam i nějaké brambory :) ostatní výsledky starších závodníků, kteří už vybíhali na Blaťák doplním hned, jak se někde objeví výsledky. 

602555_503531149670746_1279307496_n.jpg

Další část naší tréninkové skupiny běžela v Horním Slavkově, i zde byla trať pokryta sněhem. Výsledky jsou již dávno zde: http://www.sakchodov.cz/download.php?idx=731&di=3. Na fotce je dobře vidět, že tentokrát se na start postavili i rodiče našich závodníků, zde Prokopovi a Kraftovi a reprezentovali tak náš klub ! I ze Slavkova jsme vezli medaile, 1.místo Martin Bartoš, 2. místo Terezka Kosová, 1.místo Barunka Loufková, 3. místo Petra Křivánková, 2. místo Honzík Prokop, 1. místo Jirka Loufek, 3. místo Eliška Markofová, 2. místo Filip Sochůrek. Bára Pribičinová 1. místo a Klára Machková 3. místo. Trenér Olda Dvořák 3. místo, z rodičů na bednu vystoupali Evelina Kraftová 3. místo a Šárka Prokopová 3. místo. I ostatním, kteří nedosáhli na stupně nejvyšší patří poděkování za vzornou reprezentaci klubu !

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář