Jdi na obsah Jdi na menu

Večírek Triatletu je za námi

6. 12. 2010

V neděli 5.12.2010 dopoledne se začali závodníci našeho malého klubu scházet v kině a účast byla příjemná. Dětmi se to hemžilo na každém kroku a pomalu začaly zasedat do promítacího sálu kina. S rukama plnýma občerstvení čekaly, co se bude promítat. Někteří tušili... nový Harry Potter. Po necelých třech hodinách filmování následovalo malé zhodnocení sezony 2010 z úst hlavního trenéra a předsedy klubu Oldřicha Dvořáka, který poděkoval všem závodníkům za účast na závodech po celou sezonu a vyzdvihl výkony těch nejlepších a nejúspěšnějších. Nezapomněl také na soutěže družstev, kde se nám nejvíce dařilo v přípravkách a dorostenci také nezaháleli.

ObrazekPotěšením byla také účast našich "bývalých závodníků" Míša Pastorová, David a Ondra Černých nyní závodící za AK Škoda Plzeň.

Mikuláš, čert a anděl byli třešničkou na dortu, poděkování patří všem (nechci jmenovat - ale lidi to nejsou :)))

Vyhlášení byli ti nejúspěšnější, kteří od klubu obdrželi běžeckou obuv Asics (v případě, že bude potřeba výměny za jinou velikost není problém, boty musí být ale odzkoušeny na suchém povrchu !)

  • Matěj Vrba (1993) - celkově nejlepší závodník Triatletu KV, který svými letošními výkony ukázal, že patří do republikové špičky v dorostencích na tratích 800 m a 400m, bohužel účast na MČR mu v červnu nedovolilo zranění
  • Jana Novotná (1999) - nejlepší žákyně Triatletu KV, která v celé sezoně vítězila ve své kategorii a ukázalo mnoho hodnotných výkonů např. s osobním rekordem 150 cm ve výšce
  • Dominik Křesťan (1998) - nejlepší žák Triatletu KV, nováček v našem týmu ukázal, že má talent. 60 m těsně nad 8 vt., dálka přes 5 metrů
  • Jakub Ficenec (1995) - skokan roku Triatletu KV, co se týče zlepšení výkonnosti v sezoně 2010, velice povedená sezona podzimních přespolních běhů

ObrazekPoděkování patřilo také již víceleté pomoci, kterou máme od p. Zdeňka Vojtěcha. Pomoc morální, lidskou a také podporu při výjezdech na závody a v plánování dalších soustředění, závodů. Několikrát také p. Dvořáka zastoupil na trénincích, když měl dovolenou nebo pracovní cestu. Děkujeme !!!

Poděkování patřilo také p. Heinicovi a p. Jiskrové, kteří oba pomáhají při trénincích přípravky a s dětmi pracují perfektně ! Tohle je pomoc nezaplatitelná a příspívá ku prospěchu chodu celé organizace tréninků a věřím, že díky této pomoci jsou děti při tréninku více zapojovány a nemají "prostoje". Jen pro zajímavost oba jsou zkušení pedagogové tělesné výchovy, navíc p. Jiskrová také trénerkou hokejové přípravky HC Energie KV a také kondiční trénerkou jejich hokejové mládeže. Děkujeme !!! Poděkování také p. Pavlu Škapíkovi a celému kolektivu v Kině Panasonic za příjemnou atmosféru !

ObrazekRok 2010 se nám chýlí ke konci. Myslím, že je zapotřebí zmínit, že celá sezona se nám jako dvojici trénerů jeví jako velmi úspěšná na všech frontách, myslím těch, co se týče kategorií závodníků. Dětí v atletické přípravce přibylo a je radost sledovat, jak jsou všichni zapálení a na tréninky chodí většina s radostí. Máme samozřejmě v plánu pokračovat a z dětí z atletické přípravky vypěstovat atlety, kteří dojdou třeba do dorostenecké kategorie nebo až mezi dospělé. Troufnu si říct, že s některými se nám to od roku 2003 daří a stále jsou v našich řadách.

Stala se v tomto roce ještě jedna pozitivní věc pro náš klub, a to, že jsme uspořádali náš první atletický závod na jaře na stadionu v Tuhnicích pro krajské přípravky. Na stadionu jsme měli více než 100 dětí a závod byl ostatními funkcionáři a kluby, trenéry, hodnocen kladně. Velké poděkování patří VŠEM, kteří se podíleli na chodu závodu a především závodní kanceláři, která byla výtečná! Věříme, že v roce 2011 navážeme na uspořádání tohoto závodu.

Čeká nás teď tvrdá práce, atletika není žádný med, to především ví starší závodníci ve skupině p. Dvořáka, kteří absolvují 4 tréninky venku a 1 v tělocvičně. Dbejte prosím všichni na to, abyste byli na tréninky pořádně oblečeni, ať ta vaše tvrdá práce pak není zničena přivolanou virozou.

ObrazekMichal Pospíšil už odhodil berle a snad bude moct brzy začít s přípravou, Honzovi Klímovi přejeme, aby se co nejdříve zotavil z těžkého výronu a brzy ty berle odhodil také.

Na konec patří jedno poděkování taky tátovi, p. Oldřichu Dvořákovi, za to, že se se staršími závodníky vrhnul do přípravy, která mu zabere v podstatě veškerý volný čas. Na stadionu a v posilovně tráví téměř každý den a já držim palce, ať pak ty výkony ukážou, že to za to stálo !

Hezký prosinec všem, Lucka

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář