Jdi na obsah Jdi na menu

Velké finiše na Panorámě předvedly Dája, Šárka a Terezka

7. 10. 2013

Včerejší  57. ročník Běhu okolo Panorámy v Jáchymově  byl především ve znamení dětí do r. 2000. U těch starších startujících výrazně bylo již výrazně méně.  Počasí bylo tradičně příjemné a po ranních 8°C se teplota vyšplhala až k 15 stupňům. Tradiční tratě, tedy u prvních dvou kategorií jen v areálu fotbalového stadionu, další již měli své tratě /od 1250m/ značně náročnější.

pa064561.jpg

Na start se postavil i nejmladší člen klubu Nicolas Markusek /nar. 12.12.2011/ a samozřejmě na nejkratší trati /150m !!!!/ uzavíral startovní pole i v cíli. Ale odměna pro nejmladšího účastníka a stupně vítězů se mu moc líbily.

Největší překvapení se však zrodilo mezi mladšími žačkami, kde na trati 900m předvedli velké finiše Šárka Švejdarová, nakonec o nos druhá, a stejně Terezka Košíková /o délku čtvrtá/. A to co se nepovedlo Šárce s Terezkou naplnila hned v dalším závodě /1250m/ Daniela Krýslová, když až na stadionu dokázala zlikvidovat velký náskok Sedlecké /LK Sn KV/ a vyhrát. To byl tak drtivý finiš, že závodnice Slovanu se nezmohla již na odpor. Holky nás moc potěšily. Určitě je to znamení rostoucí formy před M KK za týden /v neděli 13.10./ v Chodově.

pa064649.jpgVýtečně si vedla i děvčata /ženy, juniorky /ve společném závodě na 3 300m, mezi muži /Slávek Švejdar, Patrik Gottschier a další/, stejně tak děti z přípravky na těch kratších tratích 450 a 900m. K těm se vrátíme až po uveřejnění  kompletních výsledků.

Výsledky jsou již dostupné zde: http://www.skijachymov.com/

Trenér, Olda Dvořák 

fotky: http://triatletkv.rajce.idnes.cz/

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář