Jdi na obsah Jdi na menu

Víkendové závodění

17. 6. 2012

V sobotu 16.6.2012 se skupinka juniorek a dvojice starších žáků vydala společně s rodiči na 2. kolo OMD do Klatov. Družstva, ač na soupisce jsou silná, na samotné závody většinou jezdí v min. počtu - zřejmě pro příští rok zauvažujeme, zda družstva stavět a utrácet soutěžní poplatky v řádu tisiců. A jak si vedli naši mladí atleti, ti kteří za svá družstva sbírali body ? Lucie Prokopová vyhrála 100 m za 12.94 s poměrně značným náskokem, vyhrála také 400 m velmi pěkným časem 60.10 (7.místo v tabulkách), dva body pro družstvo vybojovala novým osobákem Klára Machková 65.61, jeden bodík i Bára Pribičinová také novým osobákem 66.22, mimo bodování Eliška Brožková 66.80 také osobák. Na 1500m brozn a čtvrté místo pro Bára Pribičinovou a Ivetu Andreasovou 5:24. David Novotný na stejné trati 5:36. Na 200 mpř. vítězem Filip Sochůrek v osobáku 31.14, David Novotný bohužel nedokončil.Třetí místo v dálce za 510 cm přidal Filip Sochůrek. Výsledky zde:  http://online.atletika.cz/vysledky.aspx?idk=15972&stats=2. Poděkování patří p. Otcovské za odevzdání přehledu startů na místě závodu !

Ve stejný den se konal mistrovský závod Xterra Koruna Pralines v Ostrově. Na Velkém rybníce startovala také naše štafeta ve složení Honza Novák plavec, Martin Szewieczek bike, Franta Brožek běh. V tomto složení štafeta postupným probojováním se startovním polem obsadila skvělé 2. místo. ! Gratulujeme ! V závodě jednotlivcům jsme také mohli vidět Kubu Ficenece, Zuzku Ficenecovou a Danielu Krýslovou. Smíšenou štafetu si vyzkoušela také Eva Švecová, která startovala na běžecké části.

A aby toho Martin Szewieczek neměl málo střihl si ještě po Xteře v Ostrově malý triatlon v Kluči u Habartova a po loňském vítězství neměl lehkou úlohu. Zabojoval a vyhrál i letos !!!

Všem víkendovým závodníkům a reprezentantům Triatletu KV gratulujeme a děkujeme za výbornou reprezentaci !!!