Jdi na obsah Jdi na menu

Witte atletické naděje

23. 5. 2013

Máme za sebou 2. kolo soutěže družstev předžactva karlovarského kraje, jako závod WITTE atletické naděje. Na stadionu jsme přivítali kolem 140 závodníků, výsledky připojuji zde, díky práci Jitky Otcovské a jejího týmu jsou výsledky takřka bleskurychlé. Poděkování patří všem rodičům, závodníkům a dalším příznivcm našeho klubu, kteří dnes přiložili ruku k dílu a myslím, že se nám podařilo uspořádat velmi pěkné závody pro děti. Díky sponzorům WiTTE a Lesy ČR jsme pro všechny děti mohli připravit sladkou odměnu a pro nejlepší závodníky medaile, diplomy a věcné ceny. Dětem ceny předávaly zástupci našeho klubu a hokejisté Lukáš Pech a Lukáš Mensator i jim díky, že přišli mezi nás. 

Ještě jednou všem díky a příští rok zase i se skvělým moderátorem a šéftrenérem O. Dvořákem.

Fotky zde: http://luksando.rajce.idnes.cz/WITTE_Atleticke_nadeje_23.5.2013_Karlovy_Vary/

také zde: http://radlel.rajce.idnes.cz/Witte_atleticke_nadeje_2013/

Lucie Markusková 

předseda Triatlet KV

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář