Jdi na obsah Jdi na menu

Z Domažlic vezeme tři medaile

10. 6. 2012

 Mistrovství SZA Open se uskutečnilo na Domažlickém stadionu. Teplota tentokrát příjemná, bohužel větrno /až -3m/s/. Jak na tréninku, tak na mistrovství, tedy silně prořídlá sestava/4/. Číslo k zamyšlení.

První nastoupila na start Iveta Andreasová a byl z toho osobní rekord na 800m 2:30,88 byť bramborová medaile. Jen 89 setinek zbývá Ivetě k prolomení zatímní hranice 2:30. Iveta tak poslala zprávu statistikovi : zařaď mě tam konečně. Koukneme v týdnu.

Potom nastoupili sprinteři a sprinterky. Lucka Prokopová v rozběhu 13,15 a jasný postup, stejně jako Tomáš Vojtěch. Jen ty časy bychom rádi viděli všichni asi někde jinde. Ve finále Lucka, špatný start, potom velké úsilí, ale křečovitý a netechnický běh. O setinku opět bramborová, 13,22. Tomáš zaběhnul velice dobře úvodních 60-70m, stříbro.

Dominik zkoušel tentokrát dálku a vybojoval nečekané stříbro mezi dorostenci za slušných 549cm. Iveta na čtyřstovce neměla na lepší výkon po osmistovce síly. Na 200m si měla Lucka spravit chuť. Nespravila, i když byla 2. za 27,33 /vítr byl dost silně proti; -2,9m/s/. Tomáš velmi dobře vyběhnul zatáčku a bojoval. Na medaili to tentokrát nestačilo.  Dominik na dvoustovce vyběhnul dobře zatáčku, ale cca na 160m došlo k drobnému zaškobrtnutí a téměř pádu a tak čas 25,87 není špatný.

Smíšená štafeta se neběhá a tak upalujeme domů.

Trenér Olda Dvořák

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář