Jdi na obsah Jdi na menu

Z Ostrova s mistrovskými medailemi

16. 11. 2010
Místo  Příjmení, jménoročník KlubKKAS
1  Jiskra Vít2001Triatlet KV 
       
2  Krýslová Daniela2001SKP Union Cheb 
       
1  Jiskra Aleš1999Triatlet KV 
2  Loufek Jiří1999Triatlet KV 
       
1  Novotná Jana1999Triatlet KV 
       
4  Friš Vladimír1997Triatlet KV2
5  Sochůrek Filip1998Triatlet KV3
       
3 Pribičinová BarboraPribičinová Barbora1998Triatlet KV2
       
1  Ficenec Jakub 1995Triatlet KV1
       
6  Prokopová Lucie 1996Triatlet KV3
       
2  Píša Tomáš 1993Triatlet KV2

34 Triatleťáků přijelo v sobotu 13.101.2010 závodit na Běh 17. listopadu v Ostrově. V Zámeckém parku se navíc tento rok běhalo i o mistrovské medaile v krosu od kategorie mladšího žactva výše.

V kategoriích přípravky jsme zaznamenali menší počet závodníků, zřejmě děti nepřijely s rodiči kvůli nepřízni počasí. Ranní déšť nakonec vystřídalo naštěstí jen zataženo a tak už po 9. hodině bylo o něco příjemněji. Tratě byly místy blátivé, kde se běželo po pěkných zpevněných cestách, tak to šlo.

Nejúspěšnější jsou tedy uvedeny v tabulce, kde je uvedeno nejdříve umístění v samotném závodě a od mladšího žactva uvádím také umístění v mistrovství. Nakonec tedy krásných 11 medailí. Další závodníci, kteří se neumístili i tak ukázali, že od září již mají něco natrénováno a forma roste. Příjemným překvapením podzimu je Karolína Poláková (2001), která skončila pod stupni vítězů jen těsně, ale její výkony šly na podzim výrazně nahoru. Na pohled velmi atraktivní výkon ukázal Kuba Ficenec (1995), který má natrénováno a navíc ukázal, že běhat se musí i „hlavou“. Celou podzimní sezonu předvádějí vyrovnané výkony na předních postech Jirka Loufek, Aleš Jiskra a Jana Novotná z atletické přípravky, v posledních závodech i David Novotný (všichni 99) nabírá to správné tempo a v Ostrově mohutným finišem dokončil nakonec jako čtvrtý. V mladším žactvu letos výtečně na přespolácích Filip Sochůrek, Vladimír Friš a Bára Pribičinová (1997-1998), časté účasti na závodech udělají své a získali letos hodně zkušeností. Vojta Škapík a Jan Vlček  (1998) sbírají pořád odvahu začít závody svižněji a rozhodně na to mají. Nerada bych na někoho zapomněla a stát se samozřejmě může J

Skupinu p. Dvořáka letos také obohatily dvě starší žákyně, Lucie Prokopová (1996) a Iveta Andreasová (1995), děvčata se dlouhodobě věnovala krasobruslení v Karlových Varech a od září trénují pod vedením hlavního trenéra. Vzhledem k výborné tréninkové i závodní docházce můžeme přes zimu očekávat výrazné zlepšení.

Na start závodu se také postavil náš ryzí sprinter, Tomáš Vojtěch (1993), a v rámci přípravy si místo sobotního delšího volného běhu střihl závod. Správný přístup J

Samozřejmě všem dětem i dospělím závodníkům patří velké poděkování. Velmi mě těší, že se pořád zúčastňujeme ve velkém počtu a za to patří velký dík rodičům našich závodníků, kteří dětem věnují volný čas a přijdou se na ně podívat a podpořit i naše další závodníky.

V kategorii dospělých byla určitě dvě překvapení, a to účast dvou borců v kategorii 40 – 49 let. Na závod dorazil Míra Švehla i Pavel Košík a oba si vedli výborně. Z našich nejlépe Slávek Švejdar. I trenér Olda Dvořák se postavil na start závodu a běžel také velmi dobře. Z žen tentokrát pouze Simona Pribičinová, Radka Lelková, ač byla přihlášena, nedorazila. Posledním závodem Běžecké ligy tak bude sobotní Karlovarský kros, 20.11.2010. Propozice již zde visí na stránkách.

K článku také připojuji informaci, že v případě, že z našich dospělých závodníků bude někdo potřebovat poradit s tréninkem, udělat přímo tréninkový plán, jsme připraveni Vám pomoci, určitě již jen za to, že výborně a pravidelně reprezentujete náš klub.

V případě, že budete chtít něco doplnit, máte šanci v komentářích.

Lucka

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Lucka - Ostrov

16. 11. 2010 12:15

Díky za pěkný komentář :) Kuba fakt výborně ! Už se těšim na leden, únor do haly do Prahy.

trenér - Ostrov /pokladů/

16. 11. 2010 12:13

Další reakce patří obětavému výkonu Míry Švehly.Přijel zabojovat za tým. Stíhal opět velmi dobré běžce z regionu. Slávek mě překvapil nasazením a pěkným časem s minimálním odstupem cca 1 minuty na vítěze-SUPER. Pěkně běžela i Simona. No a týmy se už asi rozhodli a trojici Acesáků /D,M,M/nezbývá než GRATULOVAT, ale raději až po Krosu. Asi na Dana něco nastražím v domě na Mládežnické 4. Ostatní jsou daleko, nebo v horách /i když třeba Milan pojede do Kadaně???/. Ale to je samozřejmě vtip. Olda.

trenér - Ostrov

16. 11. 2010 12:05

Možná by se hodil název Ostrov pokladů /medailí/. Tradiční tratě a skvělé výkony. A to nejen naše, ale i soupeřů. Konkurence byla velmi pěkná/UNICH,CHODO,OSTRO, atd./. Vysoké standardy odvedli a krásné boje předvedli Aleš Jiskra,Jirka Lofek a David Novotný/Davide to byl tedy finiš na 1+/, ale to napsala již Lucka. Jany soupeřky zas tak moc neprohnali, krasobruslařky se zabydlují,Barče trochu chyběla jiskra, ale já musím vyzvednout výkon rodícího se běžce, Kuby Fíci, po hlášce o lehkém nachlazení v týdnu jsem se trochu bál, ale to co předvedl na trati to nemám slov. Pokud bude v tomto duchu a tedy směru tréninku a závodů pokračovat, tak snad někdo naváže na výkonnost Martina Mikeše, Luboše Bábka a Jirky Cílka z let okolo 2000. Moc ti Kubo držím palce.Myslím, že jsi SKOKANEM /výkonnostním/ roku 2010. "Píšan" trochu dojel na ne ještě dost kilometrů, ale naznačil, že má na mnohem víc. Na KROSU ahoj. Coach Olda.