Jdi na obsah Jdi na menu

Závody v sokolovském tunelu

27. 1. 2012

Trojice závodníků Triatletu KV ze skupiny hlavního trenéra Oldřicha Dvořáka jela závodit ve čtvrtek 26.1.2012 do sokolovského tunelu. Naší nejstarší reprezentantkou byla Lucie Prokopová, která je od ledna nově v dorostenecké kategorii a nevedla si na letošní závodní premiéře vůbec špatně. 50 m s přehledem vyhrála v celkové kategorii žen v čase 6.95 s, do dálky si vytvořila taktéž nový osobní rekord v hodnotě 488 cm a opět byla nejlepší ženou. Výkon na trati 50 m je nový absolutní rekord sokolovského tunelu, žádná jiná žena neběžela ještě rychleji.

Dalšími závodníky Triatletu KV byli mladší žáci Jiří Loufek a David Novotný. Oba tito závodníci, kteří se poctivě připravují, zaznamenali nové osobní rekordy. Jirka si střihnul 3 disciplíny a všechny mezi mladšími žáky vyhrál, 50 m 7.37 s, dálka 463 cm a 1 km za 4:12. David Novotný mu velmi dobře sekundoval a v dálce jen těsně prohrál výkonem 461 cm, 50 m 7.62 s. Na 50 mpř. obsadil 1. místo velmi zdařilým výkonem 9.65 s.

Všem třem patří gratulace k pěkným výkonům, které jsou určitě velice slibným začátkem halové sezony 2012 a rodičům poděkování za samostatnou účast na závodech !