Články

Rozšířené filtrování
Zobrazeno 61 až 70 z celkem 625 článků.

Kůsová pojede na Mistrovství světa veteránů

Skvělý výkon na maratonu ve Skotsku podala před několika týdny naše závodnice a trenérka Lenka Kůsová. I tak ji ale ohromně překvapila zpráva, kterou dostala, že si vybojovala nominaci na Mistrovství světa v maratonu veteránů až v daleké Austrálii !

Krýslová nejlépe bodující žákyní na mezikrajovém utkání DNA

Na pražském Olympu jsme v neděli 10.12.2023 byli součástí Mezikrajového utkání staršího žactva, které bylo novinkou ve formátu DNA ( Dynamická nová atletika). Formát DNA byl novinkou pro vedoucí výpravy, trenéry i samotné závodníky. Zpestření ve formě např. štafety na 5x 60 mpř byla moc hezká podívaná, finálové pokusy - vrhy a skoky, to už bylo trošku ožehavější....

Víkendové závodění v Ústí a Ostrově

Víkendové proběhnutí lákalo na Milada Tour do Ústí nad Labem a pak také na ostrovský Běh s čelovkou, který je již několik let během hlavně pro dobrou věc !

Krásné vánoce !

Chtěla bych vám všem jménem vedení klubu a jménem všech trenérů poděkovat za celý rok 2023. Zažili jsme společně s vašimi dětmi spoustu krásných sportovních chvil, radosti, vítězství i porážek a slziček !

Předvánoční tréninky ve všech skupinách

Rok se s rokem sešel a my se s dětmi před Vánoci opět 'trošku loučíme'. Máme pro ně připraveny dárečky a děkujeme jim, že si našly cestu ke sportování a právě s námi ! Děkujeme všem a postupně přidáme do fotogalerie všechny fotky a záznamy.

Z Mikulášské haly v Praze vezeme 5 medailí

Na konci sezony jsme ještě vyrazili do Pražské haly na Olympu na oblíbenou Mikulášskou halu, kam se sjíždí závodníci z celé sezony. Byl to úspěšný sobotní výlet pro bezmála 40ku našich atletů v kategorii mladšího a staršího žactva.