Poslední červnový víkend patřil v Olomouci vrcholu domácí mládežnické atletiky – Mistrovství České republiky dorostu a juniorů. TRIATLET Karlovy Vary odjížděl s osmičkou reprezentantů a po dvou dnech náročných bojů v extrémních teplotách, které dosahovaly až 38 °C, mohl odjíždět s velkou spokojeností. Výsledkem jsou dvě republikové medaile, nominace na mezistátní utkání, čtyři potvrzené limity SCM, jeden nový vstup do Sportovního centra mládeže a řada kvalitních umístění mezi českou elitou.

































