Čtveřice závodníků na Českém poháru v aquatlonu v Praze nezahálela, Váša bral stříbro

To že nejsme specialisti na triatlon dobře víme, to že se občas pokusíme v tomto sportu startovat mezi profíky, to prostě zkoušíme a nestydíme se za to. Protože děti vedeme k všestrannosti, děláme pro ně tréninky plavání a také cyklokroužku či cyklistické tréninky, běhají samozřejmě - jsou pak schopni se postavit i na start těchto závodů.

Někteří se dokonce pokouší o to, aby triatlon byl jejich hlavní sport. Kombinace 3 disciplín není nijak jednoduchá, ani v trénincích ani v závodě, kdo někdy okusil, určitě ví :-) . Čtyři stateční se postavili v neděli 21.4.2024 na start Českého poháru  v aquatlonu (plavání + běh) v Praze a nevedli si vůbec špatně.

Od nejmenších startovala Anna Bendová v kategorii 10 - 11 let obsadila 17. místo, její bratr Vladimír Benda pak v kategorii mladších žáků obsadil 14. místo, ve starším žactvu se pak Theodor Váša skvělým během (nejrychlejším ze všech) probojoval na stupně vítězů a vezl domů 2. místo, v kategorii dorostenek si vedla skvěle také Kateřina Jungmannová, která byla 6.

Děkujeme trenérům za jejich přípravu a gratulujeme k dosaženým výsledkům !