22_20230928_185401.jpg
869_20260701_131056.jpg

Dvojice reprezentantů TRIATLETU Karlovy Vary na Akademickém MČR v Brně

Na Akademickém mistrovství České republiky v atletice v Brně měl TRIATLET Karlovy Vary dvojí zastoupení. Na šampionátu vysokoškolských sportovců reprezentovali své univerzity Eliška Kučerová a Radek Sochůrek, kteří zároveň hájili i barvy našeho klubu.

Akademické mistrovství České republiky v atletice, které hostilo Brno, přivítalo nejlepší vysokoškolské sportovce z celé České republiky. Mezi účastníky nechyběli ani dva reprezentanti TRIATLETU Karlovy Vary – Eliška Kučerová a Radek Sochůrek.

Eliška Kučerová, studentka Západočeské univerzity v Plzni, nastoupila do závodu na 3000 metrů. Ve velmi kvalitní konkurenci obsadila 6. místo a časem 10:48,15 si zaběhla svůj nejlepší letošní výkon (SB).

Druhým zástupcem našeho klubu byl Radek Sochůrek, který reprezentoval Univerzitu Jana Evangelisty Purkyně v Ústí nad Labem. Ve skoku dalekém obsadil rovněž 6. místo výkonem 5,95 m. Jeho nejlepší pokus byl ovlivněn větrem v zádech o síle +3,4 m/s, a nemohl tak být uznán jako regulérní výkon pro statistické účely.

Oběma našim závodníkům gratulujeme k účasti na Akademickém mistrovství České republiky a děkujeme jim za výbornou reprezentaci jejich univerzit i našeho klubu TRIATLET Karlovy Vary. Přejeme jim mnoho dalších studijních i sportovních úspěchů.