Závod Poháru města Ostrov v horských kolech přilákal řadu mladých sportovců z regionu. Na náročné trati vedoucí travnatým a lesním terénem nechyběli ani zástupci Triatletu Karlovy Vary, kteří vybojovali několik výborných umístění včetně stříbrné medaile Amálie Polákové.
Dvě mladé atletky našeho klubu se představily v pražském základním kole Čokoládové tretry. Ela Kořánová a Ema Paulová předvedly výborné výkony a vybojovaly si postup do dalších bojů této oblíbené celorepublikové soutěže. ?♀️??
Ženské družstvo TRIATLETU Karlovy Vary zahájilo novou sezonu výborným druhým místem v úvodním kole OMD v Sušici. Mladý tým složený převážně z dorostenek a žákyň potvrdil svůj potenciál a naznačil, že boj o postup do baráže o 2. ligu může být v letošním roce reálným cílem.
Naši závodníci předvedli na 2.kole II. ligy parádní výkony a bojují tak o top 3 v celé tabulce.
po 10. 6. 2024
Nadupaný víkend, Kladno, Nýřany, Německo, Aš i domácí Sv. Linhart
Sezona je v plném proudu a každá kategorie má možnost se realizovat a soutěžit. Tento víkend byl obzvlášť našlapaný závody a každý si tak mohl vybrat co je mu po chuti !
V sobotu vyrazilo naše družstvo mužů do Kladna, na 3. kolo 2. ligy mužů a žen. Zatím si vedeme velmi dobře a ani po 3. kole nemáme obavy, že bychom tuto soutěž letos nezvládli. Po spadnutí z 1. ligy jsme letos v této soutěži maximálně spokojeni a těší nás hlavně zájem všech členů družstva i hostujících o pravidelné soutěžení a jejich bojovnost.
Tabulka po skončeném 3. kole vypadá takto:
ve 3. kole jsme zaznamenali těsnou prohru o 0,5 bodu s TJ Sokol Královské Vinohrady a jinak bychom s nimi bojovali na hlavní body o celkové 5. místo. Vše se ještě může změnit v posledním, 4. kole, které se bude konat v Turnově 17.8.2024. Všichni závodníci udělali maximu a zde je jejich bodový přínos ve 3. kole pro náš tým.
1
Petrikovič, Lukáš
02
TRIATLET Karlovy Vary z.s.
26,00
2
Vaidiš, Daniel
02
TRIATLET Karlovy Vary z.s.
19,00
3
Denk, Matěj
06
TRIATLET Karlovy Vary z.s.
14,00
4
Sedněv, Radek
92
TRIATLET Karlovy Vary z.s.
12,00
5
Klíma, Mojmír
75
TRIATLET Karlovy Vary z.s.
9,00
6
Lukáš, Martin
09
TRIATLET Karlovy Vary z.s.
9,00
7
Vojíř, David
08
TRIATLET Karlovy Vary z.s.
8,00
8
Kraft, Šimon
04
TRIATLET Karlovy Vary z.s.
7,00
9
Váša, Theodor
09
TRIATLET Karlovy Vary z.s.
7,00
10
Sochůrek, Luboš
70
TRIATLET Karlovy Vary z.s.
5,00
11
Korellus, Lukáš
09
TRIATLET Karlovy Vary z.s.
5,00
12
Hytych, Kryštof
09
TRIATLET Karlovy Vary z.s.
4,00
13
Dvořák, Daniel
97
TRIATLET Karlovy Vary z.s.
3,00
14
Vaculík, Richard
09
TRIATLET Karlovy Vary z.s.
1,50
15
Prokop, Matyáš
07
TRIATLET Karlovy Vary z.s.
1,00
Lukáš Petrikovič hostující z SKP Union Cheb zvítězil ve 2 disciplínách a navíc si připsal skvělý osobní rekord v dálce 678 cm. Hostující děvčata za TJ Sokol Královské Vinohrady pak skvěle bodovala na 3km, Kučerová i Růžková. Poděkování patří vedoucím družstva v tomto kole Luboši Sochůrkovi a Oldřichu Dvořákovi.
V sobotu pak další partička mladších dětí soutěžila na Sv. Linhartu, kde se konala Sokolská 11ka. Výsledky zde, jsou v nich nějaké nesrovnalosti a výsledky se budou v některých kategoriích opravovat. Naše děti skvěly reprezentovaly a urvaly 15 medailí.
Mezi dospělými pak skvěle běžely Slávek Švejdar, Lenka Kůsová a Martin Hoffman a přidali do sbírky Triatletu další 3 medaile. I jim samozřejmě gratulujeme !
Na 2. kolo OMD mužů a žen do Nýřan vyrazila trojice hostujících děvčat v čele s trenérem Lukášem Kraftem, nejlepe si vedla Vanesa Krýslová, která odvezla 2 osobní rekordy na 100 m i v dálce, ale stejně dobře jí sekundovala s osobáky Emma Kraftová a Yessenia Malyshenko. ŠAKu Chodov pomohly holky ke 2.místu v tomto kole, v celkovém hodnocení zatím vedou !
V sobotu ještě čtveřice závodníků vyrazila na OVL Cup do Německa, seriálový závod opět pokračoval tentokrát v Pleysteinu, 1400m - Maruška 2., Honzík 10., Natálka 1.a Ella 500m 3.místo. Skvělá reprezentace za hranicemi, děkujeme !