Závod Poháru města Ostrov v horských kolech přilákal řadu mladých sportovců z regionu. Na náročné trati vedoucí travnatým a lesním terénem nechyběli ani zástupci Triatletu Karlovy Vary, kteří vybojovali několik výborných umístění včetně stříbrné medaile Amálie Polákové.
Dvě mladé atletky našeho klubu se představily v pražském základním kole Čokoládové tretry. Ela Kořánová a Ema Paulová předvedly výborné výkony a vybojovaly si postup do dalších bojů této oblíbené celorepublikové soutěže. ?♀️??
Ženské družstvo TRIATLETU Karlovy Vary zahájilo novou sezonu výborným druhým místem v úvodním kole OMD v Sušici. Mladý tým složený převážně z dorostenek a žákyň potvrdil svůj potenciál a naznačil, že boj o postup do baráže o 2. ligu může být v letošním roce reálným cílem.
Naši závodníci předvedli na 2.kole II. ligy parádní výkony a bojují tak o top 3 v celé tabulce.
po 20. 5. 2024
Runczech festival zavítal opět i do Karlových Varů, z našich nejrychleji Švejdar
V sobotu 18.5.2024 opět po roce zavítal do centra Karlových Varů tradiční půlmaraton, nově jako RunCzech festival. Na programu kromě klasického půlmaratonu byl rodinný běh - míle a také nově 10 km, pak i štafety.
Během rodinného běhu bylo v našich barvách vidět několik dětí v doprovodu svých rodičů, někdy ten doprovod měl sakra co dělat aby stačil tempu :-) dokonce i naše trenérky si zaběhly.
Na 10 km se skvělým časem 42:10 a 3.místem mezi ženami blýskla žákyňka Luisa Victoria Máj, která si tak došla až na stupně nejvyšší cenu jí předával hejtman Karlovarského kraje pan Petr Kulhánek.
V půlmaratonu jsme pak také měli skvělé zastoupení, výborně si z našich vedl Slávek Švejdar (na úvodní fotce uprostřed), když do cíle doběhl v čase 1:19:47 a stal se vítězem kategorie M50, naší nejrychlejší ženou byla Lenka Kůsová 1:27:56.
Skvěle si taktéž vedli Martin Hoffman 1:21,09 jako 2. nejrychlejší inženýr v cíli, Marek Macháček 1:24:49, dorostenec Filip Fišer 1:27:00, Karel Lachout 1:29:15, Petr Korellus 1:35:49.
Během celodenního programu se naše trenérky v klubovém stánku věnovali příchozím a dětem, které si chtěly vyzkoušet naší mini atletickou překážkovou dráhu, dětem jsme rozdávali samolepky a drobné odměny.
Všem moc gratulujeme a děkujeme za skvělý zážitek a výbornou reprezentaci našeho klubu na domácí půdě !