ODM 2024

Blíží se Olympiáda dětí a mládeže 2024 v Jihočeském kraji, postupně vám zde představíme 11 závodníků, kteří se nominací probojovali a budou reprezentovat Karlovarský kraj !

Známe již nominace na Olympiádu dětí a mládeže, rádi bychom vám postupně představili účastníky a nominované ! Z našeho klubu se probojovalo na tuto skvělou olympijskou akci 11 závodníků a máme za to, že bude na co se koukat.  

  • Prvním nominovaným je mladší žák Ferdinand Andreovský, všestranný hoch, který letos překonal krajský rekord v pětiboji. Chtěl nastoupit na 800 m a skok do výšky, ale kvůli časové kolizi nakonec dal přednost skoku do dálky. Ferda je extrémně slušný kluk, který je hodně pracovitý a po každém tréninku poděkuje ! Nikoho stejného v týmu prostě nemáme . Mimo atletiky se věnuje všemu sportu a jezdí také výborně na kole, je premiantem na 8letém gymnáziu v K. Varech. Ferdo, držíme palce !
?

#odm #odmgang #odm2024

  • Pokračujeme v představování dalších závodníků, kteří se probojovali do krajské výpravy na Olympiádu dětí a mládeže. Tentokrát je to mladší žákyňka, talentovaná sprinterka, Ema Trávníková. Která je aktuálně nejrychlejší mladší žákyní v České republice. Vedle hladkého sprintu Ema zkusí ještě na olympiádě překážky. Ema je v našem týmu nepostradatelnou kamarádkou a tréninkovou parťačkou našich všech žákyň. Ema je horkým želízkem v ohni na vítězství, ale my nic nechceme zakřiknout, bude to nový závod a nový boj ! Emi, držíme palce
?

  • Další nominovanou závodnicí na Olympiádu dětí a mládeže 2024 je z našeho klubu starší žákyně Vanesa Krýslová. Vanes je univerzální závodnicí, je velice všestranná. V halové sezoně si dosáhla na krátkých překážkách 60 mpř. pro skvělý osobní rekord a zároveň splněný limit pro SCM a brala bronzovou medaili na Mistrovství ČR žactva v hale ! Musíme vyzdvihnout její pracovitost a píli, prohry nemá ráda, ale umí je proměnit v další chuť se zlepšovat.
    Vanes držíme ti palce ! Určitě budeš chtít bojovat o finále na překážkách, ne-li o víc ! ??
  • Dalším nominovaným závodníkem na Olympiádu dětí a mládeže 2024 je z našeho klubu starší žák Theodor Váša, který se představí na 1500 m. Do konce nominačních termínů bojoval společně se svým tréninkovým parťákem a kamarádem Martinem Lukášem o nominaci na ODM, nakonec to vyšlo jen Theodorovi.
  • V květnu vytvořil nové krajské maximum, které má hodnotu 4:15,44 a aktuálně ho v tabulkách ČR řadí na 7. místo. Tedík bude chtít rozhodně usilovat o postup do finále, podat co nejlepší výkon a vystoupat na ODM na podium, kde se vyhlašuje 6 nejlepších !Theodor je pracovitý kluk, doplňkově se věnuje i triatlonu, dobře plave, ale atletika je zkrátka na prvním místě. V našem klubu je odmalička, postupně se skvěle vypracoval, má velkou podporu doma, hlídá si zdravou a plnohodnotnou stravu, kompenzaci a je velmi ukázněným svěřencem, který rady trenérů plní na 100 % !

    Držíme palce !


46_20240125_121807.png